KIRIKKALE ÇIKIŞLI GİZEMLİ LİKYA TURU

 • KIRIKKALE ÇIKIŞLI GİZEMLİ LİKYA TURU : Likya ve Fethiye Turu
Kırıkkale Çıkışlı Likya ve Fethiye Tatili
Likya'nın Gizli Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • KIRIKKALE ÇIKIŞLI GİZEMLİ LİKYA TURU : Likya ve Fethiye Turu
Kırıkkale Çıkışlı Likya ve Fethiye Tatili
Likya'nın Gizli Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • KIRIKKALE ÇIKIŞLI GİZEMLİ LİKYA TURU : Likya ve Fethiye Turu
Kırıkkale Çıkışlı Likya ve Fethiye Tatili
Likya'nın Gizli Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • KIRIKKALE ÇIKIŞLI GİZEMLİ LİKYA TURU : Likya ve Fethiye Turu
Kırıkkale Çıkışlı Likya ve Fethiye Tatili
Likya'nın Gizli Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • Ölüdeniz
 • Jeep Safari Dahil!
 • 3 Gece Konaklamalı!
 • 2 Tekne Turu Dahil!
 • Fethiye
 • Likya
Likya ve Fethiye Turu
Kırıkkale Çıkışlı Likya ve Fethiye Tatili
Likya'nın Gizli Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?

ANKARA ve KIRIKKALE ÇIKIŞLI
 GİZEMLİ LİKYA - FETHİYE TATİLİ DESTİNA OTEL KONAKLAMALI
(SEZON BOYU HER ÇARŞAMBA ÇIKIŞLI / 3 GECE 4 GÜN)

Mükemmel bir Likya turuna nedersiniz. Ege'nin ve Akdeniz'in mavi ve serin sularında bol yüzme molalı ve bol aktiviteli sınırsız eğlencenin olduğu turumuza sizde katılmak ister misiniz?


TAM GÜN YEMEKLİ 12 ADALAR TEKNE TURU DAHİL
TAM GÜN YEMEKİ JEEP – SAFARİ TURU DAHİL
DALYAN TEKNE TURU DAHİL
KELEBEKLER VADİSİ TRANSFERİ DAHİL

GEZİLECEK YERLER

   Tam Gün 12 Adalar Tekne Turu (Fethiye) - Tavşan Adası - Kızılada - Göcek Adası - Ölüdeniz - Opsiyonel Yamaç Paraşütü - Jeep Safari - Tlos Antik Kenti - Yaka Park - Saklıkent Kanyonu - Karaçay - Çamur Banyosu - Xhanstos - Dalyan Tekne Turu - İztuzu Plajı


   HAREKET SAATLERİ

   21:45 Kırıkkale PTT Önü

   22:00 Yenişehir Osmanlı Kahvecisi Önü
   23:00 Akköprü
   23:15 Gama İş Merkezi Önü

   Tura Nasıl Kayıt Yapılır ?

   1.Seçeneğimiz Web Sitemiz: Rezervasyon yapın bölümünden önce tarih ve kişi sayısı seçerek rezervasyonunuzu web sitemizden EFT- Havale veya Kredi Kartı Yöntemini Seçerek yapabilirsiniz.

   2.Seçenek Whatsapp üzerinden Rezervasyon yapabilirsiniz.
   Whatsapp üzerinden rezervasyon için tıklayınız
   3.Seçenek Ofisimizi ziyaret ederek yapabilirsiniz.

   Ofis adresi için tıklayınız


   Kredi Kartına 3-6- 9- 12 Taksite varan seçeneklerle.


   BİLGİ VE REZERVASYON:
   0850 303 08 06

   TUR PROGRAMI

   Yazdır  

   1.

   Gün
   1 gün programını görmek için tıklayınız
   Belirlenen saat ve duraklarımızda misafirlerimiz ile buluşarak Gizemli Likya Tatil Turu için gece yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar ile gece yolculuğumuzun ardından sabah erken saatlerde bölgeye ulaşıyor, sabah kahvaltısı ve üzerini değiştirmek isteyen misafirlerimiz için tesiste küçük bir mola veriyoruz. Daha sonrasında doğanın ve tarihin içerisinde kaybolacağımız Dalyan'a hareket ediyoruz. Dalyan’da kanal teknesine biniyor, Byblis ve Kaunous’un hikayesini dinleyerek Kral Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüyoruz. Hemen ardından denize girmek ve dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek üzere teknemiz ile İztuzu Plajı’na geçiyoruz. İztuzu Plajı’nda verilecek olan serbest zamanın ardından 14.00 civarında buluşarak teknemiz ile kanalı takip ederek tur aracımıza geçiyor ve otelimize hareket ediyoruz. 15.30 civarında otelimize geçiş. Resepsiyonda ki işlemlerimizin ardından oda anahtarlarımızı teslim alıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Konaklama ve Açık Büfe Şeklinde akşam yemeğimiz otelimizde.

   Kahvaltı: Tesiste Serbest (Tur Ücretine Dahil Değildir)
   Öğle Yemeği: İztuzu Plajında Belediyeye Ait Restoranda Alabilirsiniz. (Tur Ücretine Dahil Değildir)
   Akşam Yemeği : Açık Büfe Şeklinde Otelde Alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

   NOT:Programımız ilk gün otele giriş yapmadan tekne turu ile başlayacağından misafirlerimizin yanlarında gerekli eşyalarını bulundurmaları gerekmektedir.   Konaklama: Destina Hotel

   2.

   Gün
   2 gün programını görmek için tıklayınız
   Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Fethiye Turumuzun ikinci gününe başlıyoruz. Ücrete dahil olarak düzenleyeceğimiz 12 Adalar Tekne Turumuz için sabah saat 09.30 da otelden ayrılıyoruz. Sırayla teknemize geçiyor ve Fethiye’nin birbirinden güzel koy ve adalarında maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyamayacağımız ve özgürce yüzebileceğimiz 12 Adalar Tekne Turumuza başlıyoruz. Koylarda vereceğimiz yüzme molaları, fotoğraflayacağımız adalar ve tekne de ücrete dahil olarak alacağımız öğle yemeğiyle birlikte tam gün tekne turunun keyfini çıkartıyoruz. Tam gün öğle yemekli 12 Adalar Tekne Turumuzun ardından 18.00 civarı otelimize geçiyoruz. Açık büfe şeklinde akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
   Dileyen misafirlerimiz ile akşam yemeğinin ardından otel lobisinde buluşuyor ve doyasıya eğlence için Ekstra Gece Club etkinliğimizi düzenliyoruz.

   Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe Şeklinde Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)
   Öğle Yemeği: 12 Adalar Tekne Turunda Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)
   Akşam Yemeği: Açık Büfe Şeklinde Otelde Alınacaktır. (Ücrete Dahildir)


   Konaklama: Destina Hotel

   3.

   Gün
   3 gün programını görmek için tıklayınız

   Otelimizde alacağımız açık büfe şeklinde sabah kahvaltısının ardından Fethiye Turumuzun en eğlenceli gününe başlıyoruz. Tur aracımıza geçerek Jeep Safari etkinliğimiz için toplanma noktasına hareket ediyoruz. Tur ücretine dahil olarak düzenlenen Jeep Safari Etkinliği ile birbirinden eğlenceli ve unutamayacağınız anlar yaşayacaksınız. Jeep Safari Turumuzda sırasıyla; Tlos Antik Şehri, Yaka Park, Saklıkent Kanyonu, Karaçay ve Çamur Banyosunu görecek her noktada belirli aktiviteler yapacağız. Saklıkent Kanyonu'nda 60 – 90 dakika civarında yüzmek ve dinlenmek için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanımızın ardından araçlarımızda buluşuyor ve 60 dakikalık dönüş yolculuğumuzun ardından 19.00 civarında otelimize varıyoruz. Açık büfe şeklinde akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

   Dileyen misafirlerimiz ile akşam yemeğinin ardından otel lobisinde buluşuyor ve doyasıya eğlence için Ekstra Gece Club etkinliğimizi düzenliyoruz.


   Kahvaltı: Otelimizde Açık Büfe Şeklinde Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

   Öğle Yemeği: Jeep-Safari Turu ile Birlikte Alınacaktır. (Tur Ücretine Dahildir)

   Akşam Yemeği: Açık Büfe Şeklinde Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)   Konaklama: Destina Hotel

   4.

   Gün
   4 gün programını görmek için tıklayınız

   Otelimizde alacağımız açık büfe şeklinde sabah kahvaltısının ardından Fethiye Turumuzun son gününe başlıyoruz. 09.30 da dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Yamaç Paraşütü etkinliğine giderken diğer misafirimiz ile de transfer araçlarımıza binerek Babadağ’ın eteklerinde bulunan, doğanın insanlığa sunduğu cennet niteliğinde bir alan olan Kelebekler Vadisi’ne hareket ediyoruz. Kelebekler Vadisinde doğa yürüyüşü yapabilecek, vadinin zirve noktasından muhteşem fotoğraflar çekebileceksiniz. Rehberimizin vereceği serbest zamanın ardından Kelebekler Vadisi turumuzu tamamlayarak bölgeden ayrılıyor ve otelimize hareket ediyoruz. Yamaç Paraşütünden dönen misafirlerimiz ile buluşuyor, valizlerimizi ve plaj çantalarımızı alarak tur aramıza geçiyoruz. Sıradaki rotamız turkuaz denizi ile içinizde çiçekler açtıracak, tam anlamıyla kartpostallık bir yer olan meşhur Ölüdeniz oluyor. Ölüdeniz plajında 2,5 saat serbest zaman. Serbest zamanımızın ardından Gizemli Likya Tatili Turumuzu tamamlayarak tur aracımızda ki yerlerimizi alıyor ve Ankara’ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bir başka Gezimaps Turizm organizasyonunda görüşmek üzere.

   DAHİL OLANLAR:
   3 Gece Otelde Konaklama
   Otelde 3 Sabah Kahvaltısı
   Otelde 3 Akşam Yemeği
   2 Öğle Yemeği
   2 Tekne Turu (12 Adalar-Dalyan)
   Jeep Safari
   Kelebekler Vadisi Transferi
   Seyahat Sigortası
   Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
   Acenta Refakati

   HARİÇ OLANLAR:
   Diğer Öğünler
   Şahsi Harcamalar
   Müze-Ören Girişleri
   Opsiyonel Aktiviteler

   YORUMLAR

   İlk yorumu siz yapın   EK BİLGİLER

   Not: Hava şartlarına ve bölge yoğunluğuna göre tur programımız değişiklik gösterebilir.

   AKTİVİTE DETAYLARI
   AKTİVİTE KODU:
   #119
   LOKASYON:
   Fethiye (Ankara çıkışlı)
   ULAŞIM
   Otobüs    Minibüs, Van   
   BULUŞMA:
   21:45 Kırıkkale PTT Önü
   22:00 Yenişehir Osmanlı Kahvecisi Önü
   23:00 Akköprü
   23:15 Gama İş Merkezi Önü
   İPTAL POLİTİKASI:
   GENEL ŞARTLAR

   A.)TESLİMAT VE İADE

   İşbu Teslimat ve İade Şartlarının’nın amacı, www.gezimapsturizm.com sitesinin kullanıcılarına ait Teslimat ve İade’ye İlişkin Koşul Ve Şartları belirlemektedir.

   Teslimat:
   Hizmet Gezimaps Turizm’in hazırladığı ve satın alınan hizmetin belirlenen tarihinde sunulacaktır.

   Gezimaps Turizm sunduğu tur programı hakkında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Aynı şekilde ALICI nın eksik veya yanlış bilgi bildirmesinden dolayı iletişim kurulamaması halinde uğrayacağı zarardan Gezimaps Turizm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

   ALICI, Gezimaps Turizm’ in belirlediği ve kendisine bildirdiği kalkış yeri ve saatinde hazır olma zorunluluğu vardır aksi takdirde hiçbir hak talep edemez.

   İade:

   KONAKLAMALI TURLARDA;

   ALICI turu satın aldıktan sonra tur kalkış ve saatinden 30 gün öncesine kadar gerekçe göstermeksizin turun iadesini Gezimaps Turizm’ e yazılı olarak bildirerek gerçekleştirebilir. 30 gün ve 15 gün arasında yapılan iptallerde ücretin %50’si iade edilir. 15 gün kala yapılan iptallerde iade yapılamaz. Bu zaman içinde kalan iade talepleri geçersiz olacaktır ve Gezimaps Turizm hiçbir şekilde iade kabul etmeyecektir. ALICI bu zaman içinde iade etmek isterse hiçbir hak talep edemez.   GÜNÜBİRLİK TURLARDA;

   ALICI turu satın aldıktan sonra tur kalkış ve saatinden 4 iş günü öncesine kadar gerekçe içinde kalan iade talepleri geçersiz olacaktır ve Gezimaps Turizm hiçbir şekilde iade kabul etmeyecektir. ALICI bu zaman içinde iade etmek isterse hiçbir hak talep edemez.   İade işlemi Gezimaps Turizm’e yazılı olarak bildirildikten 10 iş günü içinde ödeme işlemi gerçekleşecektir. Satın alım sonrasında banka komisyon bedelleri ALICI tarafından karşılanacaktır.

   ALICI’ nın kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan hizmetler için cayma hakkı söz konusu değildir.

   Özel gruplar için hazırlanan varsa bu sözleşme dışında 2. Sözleşme maddeleri geçerli olacaktır.

   ALICI hizmeti almaya başladığı andan itibaren herhangi bir sebeple iadesini talep edemez ve hiçbir hak talep edemez.

   İade ödemeleri yalnız ALICI’ nın hesabına yapılabilir onun dışında hiçbir ödeme yöntemi teklif edilemez.

   Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: ALICI ürünü kaç taksit ile satın alma talebini iletmiş ise, Banka ALICI’ya geri ödemesini o taksitle yapmaktadır. Gezimaps Turizm, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların ALICI’nın kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. ALICI’nın satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve ALICI iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

   Kredi kartı kullanılarak alınmış mal ya da hizmetin iadesi durumunda Gezimaps Turizm, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği ALICI’ya ücret iadesini nakit olarak ödeme yapamaz. Üye işyeri yani Gezimaps Turizm, bir iade işlemi söz konusu olduğunda bankanın ilgili yazılımı aracılığıyla ücret iadesini yapacak olup, üye işyeri yani Gezimaps Turizm ilgili meblağı Bankaya nakden ya da mahsuben ödemekle yükümlüdür bu yüzden yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince ALICI’ya nakit olarak ödeme yapabilmesi mümkün değildir. Ücret iadesi kredi kartına, ALICI’nın Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

   ALICI tüm yazılan şartları www.Gezimapsturizm.com dan formu doldurarak veya hizmet satın alarak kabul etmiş olur.

   B.)GENEL HÜKÜMLER

   1-) Sözleşmede ismi geçen her kişi ya da şirket sözleşme koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.
   2-) Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
   3-) Günübirlik turlarda tur şirketi ya da katılımcı tarafından gezi tarihinden 4 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
   4-) Günübirlik turlarda katılımcı tarafından geziye 4 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz
   5-) Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
   6-) Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülmez.
   7-) Konaklamalı turlarda 30 günden önce yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. 30 gün ve 15 gün arasında yapılan iptallerde ücretin %50’si iade edilir. 15 gün kala yapılan iptallerde iade yapılamaz.
   8 -) Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehber yer önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
   9-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-30 kişide lüks küçük otobüs ile, 30 kişinin üstünde ise 46 kişilik lüks otobüs ile yapılmaktadır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ) konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilerek iptal edilir.
   10-) Tur esnasında mücbir sebeplerden ötürü turun devam edememesi söz konusu olur ise tur şirketi herhangi bir maddi yükümlülük taşımamaktadır.
   11-) Turlarımız esnasında yol durumuna bağlı olarak yaşanabilecek gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.
   12-) Seyahat halinde yaşanabilecek kaza esnasında oluşabilecek yaralanma, ölüm veya sakatlık gibi durumlarda tüm sorumluluk taşıyıcı firmaya aittir ve aracın sahip olduğu sigortalar geçerlidir.
   13-) Tura katılan tüketicinin; Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir.
   14-) Gezimaps Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
   15-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklar ile aynı boyutta olmayabilir. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan ilk çocuk için geçerlidir.
   16-) Turun acentamız tarafından mücbir sebepler dışında iptali durumunda vize acentamız tarafından alınmış ise ücreti iade edilir. Aksi durumlarda vize ücreti iadesi yapılmaz.
   17-) Konaklamalı programlarda belirtilen geziler mücbir nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
   18-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gezimaps Turizm sorumlu tutulamaz.
   19-) Gezimaps Turizm yurtdışı turlarında yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Gezimaps Turizm’in hiç bir sorumluluğu yoktur. Şahsi vize başvurularında Gezimaps Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
   20-) Yurtdışı turlarında T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile ilgili konsolosluğa başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gezimaps Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
   21-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gezimaps Turizm sorumlu tutulamaz.
   22-) Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez.
   23-) Tarih değişikliği talebi misafirlerin istedikleri tur tarihinin müsait olması durumunda gerçekleşecek olup, koltuk numarası ise müsaitlik durumuna göre verilmektedir. Bir önceki kayıt alınan turdaki koltuk numarası ile tarih değişikliği yapılan turda aynı koltuk numarası garantisi verilememektedir.
   24-) Seyahat sigorta poliçesi tur başlangıç tarihinden otuz (30) gün öncesinde kesilerek tur esnasında misafire teslim edilir. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır.
   25-) Gezimaps Turizm, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.
   26-) İnternet sitemiz, sosyal medya hesapları, broşür vb. afişe edilen tüm tur fiyatlarımız nakit ödemelerde geçerli olan fiyatlardır. Fiyatlar kredi kartları ile yapılacak ödemelerde bankaların uygulamış olduğu komisyon oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
   27-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.
   28-) Sözleşmeyi ve KVKK Politikasını okudum ve kabul ediyorum.
   29-) Gezimaps Turizm ve iş ortaklarının yukarıdaki tüm iletişim numaraları ve mail adresleri üzerinden benim yada diğer katılımcı misafirler ile iletişime geçmesini, bilgilendirme, kampanya ve tanıtım içerikli elektronik ileti, toplu SMS vb. göndermesine izin veriyorum.

   Gezimaps Turizm Organizasyon San. Ve Tic. LTD. ŞTİ.

   TARİH VE FİYATLAR

   11.499TL

   4 Gün

   en düşük kişi başı

   SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

   KIRIKKALE ÇIKIŞLI GİZEMLİ LİKYA... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.