Hakkımızda


NEDEN BİZ ? 

Tatil bir duygudur, bir arzudur, vazgeçilmez bir ihtiyaçtır çünkü tüm yıl boyunca hayal edilir.

Tatil, zamanla silinmez bir anıya dönüşen eşsiz bir deneyimdir. Size en çok ilham veren destinasyonu seçin ve hayallerinizdeki yolculuğu inşa etmek için uzmanlarımıza güvenin; Otel mükemmelliğini, en uygun ulaşımı ve boş zamanınız için en ilgi çekici aktiviteleri seçerken size eşlik edeceğiz. Gezimaps Travel Agency, 11 yıldır Türkiye’nin en güzel destinasyonlarına tutkuyla özel geziler ve kişiselleştirilmiş tatiller organize ediyor; otellerden turist köylerine, tatil köyleri, oda & kahvaltılar, rezidanslar ve çiftlik evleri aracılığıyla tatil kulüplerine kadar en iyi olanakları sunuyor. Hava da veya karada mevcut olup yolculuk öncesinde, sırasında ve sonrasında yardım sağlanması.

 Tam da bu nedenle her gün kendimizin ve çok sevdiğimiz bölgenin en iyisini sunmaya çalışıyoruz: Ankara !

BİZ KİMİZ ? 


Merkez ofisi Ankara Kızılay da bulunan  Gezimaps Travel Agency Türkiye Seyahat Acenteleri birliğine kayıtlı A grubu seyahat acentesidir. 

Gezimaps Travel  Agency olarak  2014 yılından itibaren tatilin tüm nüanslarıyla ilgilenmeye kendini adamıştır: en seçkin yerlerin seçiminden hizmet kalitesine, her zaman mevcut ve mevcut yardımdan ulaşımın güvenilirliğine kadar.

Biz her tatil hayalinin rüya gibi bir tatile dönüşmesini sağlamaya tutkuyla bağlı büyük bir aileyiz! Seyahat deneyimi öncesinde, sırasında ve sonrasında, yolcuları asla yalnız bırakmadan her yönüyle ilgileniyoruz.

Saha da çalışan ekip arkadaşlarımız ile plan  yaparak insanların istek ve ihtiyaçlarını dinliyor, hizmet kalitesini garanti ediyor ve yolcuları koruyoruz.

Gezimaps Travel Agency her seyahat formülünü sunabilmektedir: Oteller, Tatil Köyleri, Oda & Kahvaltılar, Köyler,  Villalar, ve Tatil Evlerindeki konaklamalar için 1.000'den fazla çözüm.

Eğer özetleyecek olursak 11 yıllık tecrübemiz ile sizlere unutulması zor olan bir tatil, gezi, eğlence imkanı sunuyoruz. Sizler neleri hayal ediyorsanız bizler sizin için gerçekleştiriyoruz