ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER VE GÖLCÜK TURU

EN İYİ FİYAT
 • ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER VE GÖLCÜK TURU : Günübirlik Yedigöller-Gölcük Turu
Ankara Çıkışlı Günübirlik Yedigöller-Gölcük Turu
Yedigöller-Gölcük Turu ile Gizli Güzellikleri Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER VE GÖLCÜK TURU : Günübirlik Yedigöller-Gölcük Turu
Ankara Çıkışlı Günübirlik Yedigöller-Gölcük Turu
Yedigöller-Gölcük Turu ile Gizli Güzellikleri Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER VE GÖLCÜK TURU : Günübirlik Yedigöller-Gölcük Turu
Ankara Çıkışlı Günübirlik Yedigöller-Gölcük Turu
Yedigöller-Gölcük Turu ile Gizli Güzellikleri Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • Yedigöller
 • Di̇lek Çeşmesi̇
 • İncegöl - Sazligöl
 • Büyükgöl - Seri̇ngöl - Deri̇ngöl
 • Gölcük Tabiat Parkı
 • Kurugöl - Nazligöl
Günübirlik Yedigöller-Gölcük Turu
Ankara Çıkışlı Günübirlik Yedigöller-Gölcük Turu
Yedigöller-Gölcük Turu ile Gizli Güzellikleri Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?

ANKARA ve KIRIKKALE ÇIKIŞLI
GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER-GÖLCÜK TURU
(SEZON BOYU HER HAFTA SONU ÇIKIŞLI)

Doğanın tam kalbine iniyoruz. Kartpostallara konu olan Gölcük evi ve doğa harikası olan Yedigöller Milli Parkında mükemmel fotoğraf manzaraları ile baş başa bırakıyoruz.
Yedigöller Milli Parkı, yemyeşil doğasıyla hiç şüphesiz ülkemizin en güzel milli parklarından biri. Her yıl yüz binlerce ziyaretçi ağırlamasından da bu anlaşılabiliyor. Hem aktivite yönünden zengin, hem de Karadeniz'in tüm doğal güzelliklerinin bir temsilcisi olarak dünyanın da ilgisini çeken bir bölge. Kendine özgü bitki örtüsü yanı sıra, farklı türden bitkilerin ev sahipliğini üstleniyor ve 100 den fazla rengarenk kuş çeşidine de ev sahipliği yapıyor. Cennetten bir parça deyiminin milli parklarımızdaki karşılığını keşfetmek için Yedigöller'e doğru gönül rahatlığıyla yola çıkabilirsiniz.

Gezilecek Noktalar:

İncegöl - Sazligöl - Kurugöl - Nazligöl - Büyükgöl - Seri̇ngöl - Deri̇ngöl - Gülenkayalar - Di̇lek Çeşmesi̇ - Manzara Terasi - Gölcük Tabiat Parkı

Hareket Saatleri

      06:00 Kırıkkale PTT Önü
      06:20 Yenişehir Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Önü
      07:30 Akköprü İtfaiye Önü
      07:55 Kızılay Gama İş Merkezi Önü

      TUR PROGRAMI : 

      Belirlenen duraklardan misafirlerimizi aldıktan sonra müzik eşliğinde yolculuğumuz devam ediyor. Sabah erken saatlerde Bolu merkezden Yedigöller'e doğru hareket ediyoruz sonra günün ilk ışıklarında Yedigöller bölgesine giriş yapıyoruz.

      Yedigöller'e sabah erken saatlerde varıyoruz ve doğanın tüm güzelliklerini bölge kalabalıklaşmadan en güzel şekilde görme imkanına sahip oluyoruz. Yedigöller her mevsim ayrı güzel... Doğa ile iç içe kuş seslerinin ve sizi rahatlatan atmosfer tüm iş stresini atabileceğiniz mükemmel bir oluşum…

      Yedigöller: Kayan kütlelerin vadilerin önünü kapatması sonucu oluşan 7 göl, iki plato üzerinde yaklaşık 1,5 km boyunca sıralanmıştır. Yaklaşık 800 metre yükseklikteki platolar arasında bulunan göller arasında 100 metrelik yükseklik farkı bulunmaktadır.

      Büyükgöl: Milli Parklar içerisindeki göllerin en büyüğüdür. Heyelan sonucu oluşan göl 780 metre rakımda bulunmaktadır ve gölün büyüklüğü 24.895 m2 dir. En derin yeri yaklaşık 15 metre civarında olan göl ülkemizde 1969 yılında ilk alabalık tesisi kurulmuştur. Hala burada alabalık yetiştiriciliği yapılmaktadır. Gökkuşağı, mercan ve kadife gibi balık türlerini barındırmaktadır. Deringöl’ün de Büyükgöl ile bağlantısı vardır.


      Nazlıgöl: Gölün dibinden çok miktarda sızan su gölün kuzeydoğusundan yüzeye çıkmakta ve şelale oluşturmaktadır, şelale oluşumundan dolayı bu isimle anılmaktadır. 15780 m2 alana sahiptir.

      Sazlı Göl: Gölün bulunduğu çevrede irili ufaklı dereler bulunmaktadır. Göle ulaşmak için Dilek Çeşmesi ve Şelale tabelasını takip ederek ulaşabilirsiniz. 5950 m2 alana sahiptir.


      Deringöl: Büyüklüğü 15.063 m2 olan gölün derinliği yaklaşık 10 metredir.

      Seringöl: Büyük gölün kuzeyinde bulunan gölün büyüklüğü 1758 m2 ve derinliği ortalama 2,5 metredir.

      Küçükgöl: Kuru göl olarakta isimlendirilmektedir. Büyüklüğü 500 m2 ve derinliği yaklaşık 1 metre kadardır.

      İncegöl: Uzungöl olarakta isimlendirilmektedir. Büyüklüğü 1036 m2 olan gölün derinliği de yaklaşık 2 metredir.


      Yedigöller’e daha varmadan bizi nasıl bir güzelliğin beklediğinin sinyallerini yolculuk sırasında alıyoruz. Yedigöller, her mevsim de bir başka güzel. Yedigöller bizleri adeta büyülüyor. Cennet burası olsa gerek dedirtiyor gelenlere. Yedigöller yüzeysel ve yer altı akışıyla birbirine bağlı, kuzeyden güneye doğru sıralanmış 7 adet gölden oluşmuştur.

      Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle, mükemmel bir piknik, dinlenme, sakinlik, ferahlık, fotoğraf çekme, spor yapma, kamp çadır kurma yeridir. Yedigöller’e ulaşmamızla birlikte Milli Park girişinde aracımızdan iniyoruz. İlk olarak İncegöl, Sazlıgöl, Küçük Göl’ü ardından da Nazlı Göl ve çevresini dolaşarak kısa fotoğraf molalarıyla kuş sesleri arasında keyifli bir gezinti yaparak ilerliyoruz. Bir sonraki durağımız Şelalelerinde bulunduğu 7 çeşmeli Aşıklar Çeşmesi. Daha sonra Deringöl'ü, Büyük Göl’ü, Seringöl'ü ve çevresini dolaşıyoruz. Tüm stres ve sıkıntılarınızı atıp adeta doğayla bütünleştiğiniz bu saatler hiç bitmesin isteyeceksiniz.

      Saat 11 civarında Yedigöller’den ayrılıp 1 saatlik yolumuzun ardından öğle yemeğimizi alacağımız restorana geçiyoruz.

      Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Kartpostallara konu olan Gölcük’e doğru hareket ediyoruz.Burada çekeceğimiz hatıra fotoğrafı sonrasında Gölün etrafında yürüyüş yapıp bu güzelliği tüm ayrıntılarıyla görme imkanımız oluyor.

      Gölcük Gölü Hakkında Bilgi: Denizden yaklaşık 1200 metre yükseklikte olan göl aslında yapay bir göldür. Olası bir orman yangınında kullanılmak üzere oluşturulmuş olan Gölcük gölünü birçok insan Abant gölü ile karıştırmaktadır. Gölcük Gölü ismini Gölcük Tabiat Parkından almaktadır. Aracın olmadığı ve bol oksijenin bulunduğu Gölcük Gölünde yapılacak en güzel etkinlik bu tabiat cennetinde yürüyüş yapmak. Emin olun yürümeyi bir etkinlik olarak görmeyen çoğu insan bile bu Göl etrafında bu düşüncesinden vazgeçecek. 1360 metre yürüyüş ile göl etrafını tam tur dönebilirsiniz.


      Saat 17.00’da tur programımızı Gölcükte sonlandırıp Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Ankara’ya Varış: 19:30- 20:00

      Tura Nasıl Kayıt Yapılır ?
      1. Seçenek Web Sitemiz : Rezervasyon yapın bölümünden önce tarih ve kişi sayısı seçerek rezervasyonunuzu web sitemizden EFT- Havale veya Kredi Kartı Yöntemini Seçerek yapabilirsiniz.
      2.Seçenek Whatsapp üzerinden Rezervasyon yapabilirsiniz.
      Whatsapp üzerinden rezervasyon için tıklayınız
      3.Seçenek Ofisimizi ziyaret ederek yapabilirsiniz.
      Ofis adresi için tıklayınız


      Kredi Kartına 3-6- 9- 12 Taksite varan seçeneklerle.


      BİLGİ VE REZERVASYON:

      0850 303 08 06

      DAHİL OLANLAR:
      Ulaşım
      Kokartlı Rehberlik Hizmetleri
      Seyahat Sigortası
      Milli Park Giriş Ücretleri

      HARİÇ OLANLAR:
      Diğer Öğünler
      Şahsi Harcamalar

      YORUMLAR

      İlk yorumu siz yapın      AKTİVİTE DETAYLARI
      AKTİVİTE KODU:
      #21
      LOKASYON:
      Bolu
      ULAŞIM
      Otobüs   
      BULUŞMA:
      06:00 Kırıkkale PTT Önü 06:20 Yenişehir Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Önü 07:30 Akköprü İtfaiye Önü 07:55 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
      İPTAL POLİTİKASI:
      GENEL ŞARTLAR

      A.)TESLİMAT VE İADE

      İşbu Teslimat ve İade Şartlarının’nın amacı, www.gezimapsturizm.com sitesinin kullanıcılarına ait Teslimat ve İade’ye İlişkin Koşul Ve Şartları belirlemektedir.

      Teslimat:
      Hizmet Gezimaps Turizm’in hazırladığı ve satın alınan hizmetin belirlenen tarihinde sunulacaktır.

      Gezimaps Turizm sunduğu tur programı hakkında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Aynı şekilde ALICI nın eksik veya yanlış bilgi bildirmesinden dolayı iletişim kurulamaması halinde uğrayacağı zarardan Gezimaps Turizm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

      ALICI, Gezimaps Turizm’ in belirlediği ve kendisine bildirdiği kalkış yeri ve saatinde hazır olma zorunluluğu vardır aksi takdirde hiçbir hak talep edemez.

      İade:

      KONAKLAMALI TURLARDA;

      ALICI turu satın aldıktan sonra tur kalkış ve saatinden 30 gün öncesine kadar gerekçe göstermeksizin turun iadesini Gezimaps Turizm’ e yazılı olarak bildirerek gerçekleştirebilir. 30 gün ve 15 gün arasında yapılan iptallerde ücretin %50’si iade edilir. 15 gün kala yapılan iptallerde iade yapılamaz. Bu zaman içinde kalan iade talepleri geçersiz olacaktır ve Gezimaps Turizm hiçbir şekilde iade kabul etmeyecektir. ALICI bu zaman içinde iade etmek isterse hiçbir hak talep edemez.      GÜNÜBİRLİK TURLARDA;

      ALICI turu satın aldıktan sonra tur kalkış ve saatinden 4 iş günü öncesine kadar gerekçe içinde kalan iade talepleri geçersiz olacaktır ve Gezimaps Turizm hiçbir şekilde iade kabul etmeyecektir. ALICI bu zaman içinde iade etmek isterse hiçbir hak talep edemez.      İade işlemi Gezimaps Turizm’e yazılı olarak bildirildikten 10 iş günü içinde ödeme işlemi gerçekleşecektir. Satın alım sonrasında banka komisyon bedelleri ALICI tarafından karşılanacaktır.

      ALICI’ nın kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan hizmetler için cayma hakkı söz konusu değildir.

      Özel gruplar için hazırlanan varsa bu sözleşme dışında 2. Sözleşme maddeleri geçerli olacaktır.

      ALICI hizmeti almaya başladığı andan itibaren herhangi bir sebeple iadesini talep edemez ve hiçbir hak talep edemez.

      İade ödemeleri yalnız ALICI’ nın hesabına yapılabilir onun dışında hiçbir ödeme yöntemi teklif edilemez.

      Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: ALICI ürünü kaç taksit ile satın alma talebini iletmiş ise, Banka ALICI’ya geri ödemesini o taksitle yapmaktadır. Gezimaps Turizm, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların ALICI’nın kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. ALICI’nın satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve ALICI iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

      Kredi kartı kullanılarak alınmış mal ya da hizmetin iadesi durumunda Gezimaps Turizm, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği ALICI’ya ücret iadesini nakit olarak ödeme yapamaz. Üye işyeri yani Gezimaps Turizm, bir iade işlemi söz konusu olduğunda bankanın ilgili yazılımı aracılığıyla ücret iadesini yapacak olup, üye işyeri yani Gezimaps Turizm ilgili meblağı Bankaya nakden ya da mahsuben ödemekle yükümlüdür bu yüzden yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince ALICI’ya nakit olarak ödeme yapabilmesi mümkün değildir. Ücret iadesi kredi kartına, ALICI’nın Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

      ALICI tüm yazılan şartları www.Gezimapsturizm.com dan formu doldurarak veya hizmet satın alarak kabul etmiş olur.

      B.)GENEL HÜKÜMLER

      1-) Sözleşmede ismi geçen her kişi ya da şirket sözleşme koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.
      2-) Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
      3-) Günübirlik turlarda tur şirketi ya da katılımcı tarafından gezi tarihinden 4 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
      4-) Günübirlik turlarda katılımcı tarafından geziye 4 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz
      5-) Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
      6-) Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülmez.
      7-) Konaklamalı turlarda 30 günden önce yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. 30 gün ve 15 gün arasında yapılan iptallerde ücretin %50’si iade edilir. 15 gün kala yapılan iptallerde iade yapılamaz.
      8 -) Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehber yer önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
      9-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-30 kişide lüks küçük otobüs ile, 30 kişinin üstünde ise 46 kişilik lüks otobüs ile yapılmaktadır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ) konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilerek iptal edilir.
      10-) Tur esnasında mücbir sebeplerden ötürü turun devam edememesi söz konusu olur ise tur şirketi herhangi bir maddi yükümlülük taşımamaktadır.
      11-) Turlarımız esnasında yol durumuna bağlı olarak yaşanabilecek gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.
      12-) Seyahat halinde yaşanabilecek kaza esnasında oluşabilecek yaralanma, ölüm veya sakatlık gibi durumlarda tüm sorumluluk taşıyıcı firmaya aittir ve aracın sahip olduğu sigortalar geçerlidir.
      13-) Tura katılan tüketicinin; Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir.
      14-) Gezimaps Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
      15-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklar ile aynı boyutta olmayabilir. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan ilk çocuk için geçerlidir.
      16-) Turun acentamız tarafından mücbir sebepler dışında iptali durumunda vize acentamız tarafından alınmış ise ücreti iade edilir. Aksi durumlarda vize ücreti iadesi yapılmaz.
      17-) Konaklamalı programlarda belirtilen geziler mücbir nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
      18-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gezimaps Turizm sorumlu tutulamaz.
      19-) Gezimaps Turizm yurtdışı turlarında yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Gezimaps Turizm’in hiç bir sorumluluğu yoktur. Şahsi vize başvurularında Gezimaps Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
      20-) Yurtdışı turlarında T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile ilgili konsolosluğa başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gezimaps Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
      21-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gezimaps Turizm sorumlu tutulamaz.
      22-) Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez.
      23-) Tarih değişikliği talebi misafirlerin istedikleri tur tarihinin müsait olması durumunda gerçekleşecek olup, koltuk numarası ise müsaitlik durumuna göre verilmektedir. Bir önceki kayıt alınan turdaki koltuk numarası ile tarih değişikliği yapılan turda aynı koltuk numarası garantisi verilememektedir.
      24-) Seyahat sigorta poliçesi tur başlangıç tarihinden otuz (30) gün öncesinde kesilerek tur esnasında misafire teslim edilir. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır.
      25-) Gezimaps Turizm, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.
      26-) İnternet sitemiz, sosyal medya hesapları, broşür vb. afişe edilen tüm tur fiyatlarımız nakit ödemelerde geçerli olan fiyatlardır. Fiyatlar kredi kartları ile yapılacak ödemelerde bankaların uygulamış olduğu komisyon oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
      27-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.
      28-) Sözleşmeyi ve KVKK Politikasını okudum ve kabul ediyorum.
      29-) Gezimaps Turizm ve iş ortaklarının yukarıdaki tüm iletişim numaraları ve mail adresleri üzerinden benim yada diğer katılımcı misafirler ile iletişime geçmesini, bilgilendirme, kampanya ve tanıtım içerikli elektronik ileti, toplu SMS vb. göndermesine izin veriyorum.

      Gezimaps Turizm Organizasyon San. Ve Tic. LTD. ŞTİ.

      TARİH VE FİYATLAR

      999TL

      1 Gün

      ​Bu program hakkında bilgi istiyorum
      Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


      En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

      SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

      ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.