ANKARA ÇIKIŞLI YILBAŞI ÖZEL DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU

 • ANKARA ÇIKIŞLI YILBAŞI ÖZEL DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU : Yılbaşı Özel Doğu Karadeniz ve Batum Turu
Ankara Çıkışlı Yılbaşı Özel Doğu Karadeniz ve Batum Turu
Doğu Karadeniz'in Yaylarını, Gürcistan'ın Yükselen Değeri Batum'u Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • ANKARA ÇIKIŞLI YILBAŞI ÖZEL DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU : Yılbaşı Özel Doğu Karadeniz ve Batum Turu
Ankara Çıkışlı Yılbaşı Özel Doğu Karadeniz ve Batum Turu
Doğu Karadeniz'in Yaylarını, Gürcistan'ın Yükselen Değeri Batum'u Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • ANKARA ÇIKIŞLI YILBAŞI ÖZEL DOĞU KARADENİZ VE BATUM TURU : Yılbaşı Özel Doğu Karadeniz ve Batum Turu
Ankara Çıkışlı Yılbaşı Özel Doğu Karadeniz ve Batum Turu
Doğu Karadeniz'in Yaylarını, Gürcistan'ın Yükselen Değeri Batum'u Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • Gezimaps Turizm Ayrıcalığıyla Karadenizi Keşfedin!
 • Zipline & Rafting Etkinliklerinin Tadını Çıkarın!
 • Yayla Konaklamalı Program!
 • Batum Konaklamalı!
Yılbaşı Özel Doğu Karadeniz ve Batum Turu
Ankara Çıkışlı Yılbaşı Özel Doğu Karadeniz ve Batum Turu
Doğu Karadeniz'in Yaylarını, Gürcistan'ın Yükselen Değeri Batum'u Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?

ANKARA ve KIRIKKALE ÇIKIŞLI
DOĞU KARADENİZ & BATUM TURU

Karadeniz'in eşsiz doğal güzellikleri, yemyeşil ormanları, tertemiz denizi ve huzurlu atmosferi, yılbaşı tatilini unutulmaz kılar.

Gezilecek Yerler

ORDU :Boztepe teleferik(25TL)-Sahil gezintisi
TRABZON: Çay fabrikası-Sürmene Bıçak Atölyesi-Yöresel Şarküteri-Uzungöl
RİZE: Çeçeva Çay Bahçesi-Gelintülü Şelalesi-Ayder Yaylası-Fırtına Vadisi-Yayla Programı(ops.)-Zipline-Salıncak-
BATUM:Piazza Meydanı-Ali&Nino Heykeli-Batum Bulvarı-Tekne Turu(ops.)

Hareket Saatleri

29 Aralık Akşam 21:00
Ankara'ya Varış Günü ve Saati: 2 Ocak Sabah 05:00

Tura Nasıl Kayıt Yapılır ?
1. Seçenek Web Sitemiz : Rezervasyon yapın bölümünden önce tarih ve kişi sayısı seçerek rezervasyonunuzu web sitemizden EFT- Havale veya Kredi Kartı Yöntemini Seçerek yapabilirsiniz.
2.Seçenek Whatsapp üzerinden Rezervasyon yapabilirsiniz.

Whatsapp üzerinden rezervasyon için tıklayınız

3.Seçenek Ofisimizi ziyaret ederek yapabilirsiniz.

Ofis adresi için tıklayınız


Kredi Kartına 3-6- 9- 12 Taksite varan seçeneklerle.


BİLGİ VE REZERVASYON:

0850 303 08 06


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1 gün programını görmek için tıklayınız
 • 21:00 Gama İş Merkezi Önü
 • 21:20 Akköprü
 • 22:30 Yenişehir Osmanlı Kahvecisi Önü
 • 22:45 Kırıkkale PTT Önü


Belirtilen kalkış noktalarımızdan değerli misafirlerimizi karşıladıktan sonra rehberimizin tur ile ilgili gerekli ön bilgilendirmeleri eşliğinde Ankara Çıkışlı Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turumuz için gece yolculuğumuza başlıyoruz.

Sabah saatlerinde Trabzon’da sabah kahvaltımızı alarak güne başlıyoruz. 1 saatlik kahvaltı molamızın ardından Karadeniz’in simgesi kartpostallara ilham olan olmazsa olmaz Uzungöl’ü görmek için yola koyuluyoruz. Fotoğraflarda gördüğümüz eşsiz manzarası olan Uzungöl ziyaretimizde bir saatlik bir serbest zaman sonrasında Uzungöl’e veda ediyoruyoruz.Uzungöl progamından sonrasında Bıçağıyla ünlü Sürmene de bulunan Sürmene Bıçak Atölyesi ‘ne uğruyoruz öğle yemeği için 1 saatlik yemek molası veriyoruz. Ardından Karadeniz'in en güzel çay bahçesi olan Rize Çayeli'nde bulunan Çeçeva çay bahçesine çıkıyoruz yöresel çay sepeti ve çay makası ile fotoğraf ve videolarımızı tamamladıktan sonra, akşam yemeğimizi alıp otelimize geçiyoruz.Konaklama: Ars Hotel

2.

Gün
2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız sabah kahvaltısınının ardından hiç fırtına vadisine doğru yola çıkıyoruz ve ilk olarak Rize'ye özgü hediyelik eşya alabileceğimiz Bez atölyesine geçiyoruz alışverişimizin ardından Fırtına Vadisi üzerinden 1350 metre yükseklikte çam ormanlarıyla kaplı Ayder Yaylası’na varıyoruz.


Ayder yaylası,gelintülü şelalesi Turumuzu tamamladıktan sonrasında bu anları ölümsüzleştiriyoruz.Serbest zamanımızın ardından extra yayla programı için Çamlıhemşin bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Yayla programımızda,sevdaluk köprüsü,palovit şelalesi,zilkaleyi geziyoruz. Ardından öğle yemeğimizi almak için tekrar fırtına vadisinde bulunan tesisimize dönüyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından Hopa' dan geçerek ülkemizi Gürcistan'a bağlayan Sarp sınır kapısına Çoruh Nehri'nin Karadeniz'e dökülen yerine konumlandırılmış Batum'a giriş yapıyoruz.


Burada Transfer araçlarına binmek üzere sınırdan geçiş işlemlerini tamamlıyoruz. Sonrasında Piazza Meydanı’na geçiyoruz. Batum’un en güzel yerlerinden biri olan meydan Avrupa şehirlerinin meydanlarını anımsatıyor. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonrasında ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp alışveriş ve fotoğraf çekinmek isteyen misafirlerimiz için Batum Bulvarı serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından akşam yemeğimizi alıp (ekstra) otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz günün tatlı yorgunluğunu atmak için otelimizde istirahat edebilir, dileyen misafirlerimiz ise Batumun renkli akşamlarında yılbaşı programlarına katılabilir. Konaklama: Aqua Batumi Hotel

3.

Gün
3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız sabah kahvaltısınının ardından hiç ayrılmak istemeyeceğiniz Batum’a veda edip Rize’ye doğru yola çıkıyoruz ve ilk olarak Fırtına Vadisi üzerinde bulunan Tesisimizde Zipline ve Salıncak aktivitesi için bir saatlik serbest zamanımızın Ardından Karadeniz’in simgesi olan Çay Üretim Fabrikasını ziyaret edip alış verişimizi yapıyoruz.


Sonrasında sahil yolu üzerinde Trabzon Akçaabat ilçesinde bulunan restorantımızda 1 saatlik öğle yemeği molamızın ardından Trabzon Akçaabat ilçesinde bulunan Yöresel Şarküterine uğruyoruz yöresel şarküterinde alışverişlerimizi tamamladıktan sonra Batum-Karadeniz turumuzun sonuna doğru gelirken Akşam manzarasında Ordu Boztepe sahil kenarında serbest zaman zarfında dileyen misafirlerimiz sahil kenarında vakit geçirebilir dileyen misafirlerimiz teleferikle 550 rakımda bulunan Boztepe çıkarak manzaranın tadını çıkartıyoruz. Ankara Çıkışlı Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turumuzu sonlandırarak Ankara’ya geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 

DAHİL OLANLAR:
2 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği
2 Gece Konaklama
Milli Park Giriş Ücretleri
Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Gezimaps Turizm Refakati
Programda Belirtilen Çevre Gezileri

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
İlk Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri
Extra Yayla Programı (350₺)
Yurtdışı Çıkış Harç Pulu ve Transferi (150₺+150₺)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

*BATUM GİRİŞLERİ HAKKINDA*

Aşı ve pcr testi zorunluluğu kaldırılmıştır. Kimlik kartınızın yeni, çipli ve resimli olması yeterlidir.(Kimliklerin hasar görmemiş, kırık vs. gibi durumlarda olmaması gerekir. ) Geçici kimlik ya da Ehliyet geçerli değildir.

Katılımcılar arasında 18 yaş altı misafirimiz var ise Batum'a geçiş için anne ve babasının yanında olması gerekmektedir. Anne ve babada vefat durumu ya da boşanma durumu varsa. Mahkeme velayeti kime verdiyse 18 yaş altı sadece velayetinin olduğu kişi ile Batum'a giriş yapabilir. 18 yaş altındaki katılımcının yanında teyzesi amcası ya da sadece kendisi olacaksa anne ve babanın noterden muvafakatname vermesi gerekmektedir. Harici geçiş mümkün değildir. 18 yaş altı kişilerin (yeni doğsa dahi ) kimliğinde fotoğraf olmalıdır.

Asker ,polisler ya da okulunu okuyanların garnizon terk olmaması için izin alarak çıkış yapmaları gerekmektedir.

Evlillik ya da boşanma ( yeni nikahlananan ya da boşanan kişiler ) nedeniyle kadın ve erkeğin mutlaka kimliklerini yenilemesi gerekmektedir. Kadınların kimlikleri şu an ki halleri ile aynı olmalıdır. (kapalı ve ya açık olarak )

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#7
LOKASYON:
Karadeniz
BULUŞMA:
21:00 Gama İş Merkezi Önü
21:20 Akköprü
22:30 Yenişehir Osmanlı Kahvecisi Önü
22:45 Kırıkkale PTT Önü
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR

A.)TESLİMAT VE İADE

İşbu Teslimat ve İade Şartlarının’nın amacı, www.gezimapsturizm.com sitesinin kullanıcılarına ait Teslimat ve İade’ye İlişkin Koşul Ve Şartları belirlemektedir.

Teslimat:
Hizmet Gezimaps Turizm’in hazırladığı ve satın alınan hizmetin belirlenen tarihinde sunulacaktır.

Gezimaps Turizm sunduğu tur programı hakkında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Aynı şekilde ALICI nın eksik veya yanlış bilgi bildirmesinden dolayı iletişim kurulamaması halinde uğrayacağı zarardan Gezimaps Turizm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

ALICI, Gezimaps Turizm’ in belirlediği ve kendisine bildirdiği kalkış yeri ve saatinde hazır olma zorunluluğu vardır aksi takdirde hiçbir hak talep edemez.

İade:

KONAKLAMALI TURLARDA;

ALICI turu satın aldıktan sonra tur kalkış ve saatinden 30 gün öncesine kadar gerekçe göstermeksizin turun iadesini Gezimaps Turizm’ e yazılı olarak bildirerek gerçekleştirebilir. 30 gün ve 15 gün arasında yapılan iptallerde ücretin %50’si iade edilir. 15 gün kala yapılan iptallerde iade yapılamaz. Bu zaman içinde kalan iade talepleri geçersiz olacaktır ve Gezimaps Turizm hiçbir şekilde iade kabul etmeyecektir. ALICI bu zaman içinde iade etmek isterse hiçbir hak talep edemez.GÜNÜBİRLİK TURLARDA;

ALICI turu satın aldıktan sonra tur kalkış ve saatinden 4 iş günü öncesine kadar gerekçe içinde kalan iade talepleri geçersiz olacaktır ve Gezimaps Turizm hiçbir şekilde iade kabul etmeyecektir. ALICI bu zaman içinde iade etmek isterse hiçbir hak talep edemez.İade işlemi Gezimaps Turizm’e yazılı olarak bildirildikten 10 iş günü içinde ödeme işlemi gerçekleşecektir. Satın alım sonrasında banka komisyon bedelleri ALICI tarafından karşılanacaktır.

ALICI’ nın kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan hizmetler için cayma hakkı söz konusu değildir.

Özel gruplar için hazırlanan varsa bu sözleşme dışında 2. Sözleşme maddeleri geçerli olacaktır.

ALICI hizmeti almaya başladığı andan itibaren herhangi bir sebeple iadesini talep edemez ve hiçbir hak talep edemez.

İade ödemeleri yalnız ALICI’ nın hesabına yapılabilir onun dışında hiçbir ödeme yöntemi teklif edilemez.

Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: ALICI ürünü kaç taksit ile satın alma talebini iletmiş ise, Banka ALICI’ya geri ödemesini o taksitle yapmaktadır. Gezimaps Turizm, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların ALICI’nın kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. ALICI’nın satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve ALICI iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kredi kartı kullanılarak alınmış mal ya da hizmetin iadesi durumunda Gezimaps Turizm, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği ALICI’ya ücret iadesini nakit olarak ödeme yapamaz. Üye işyeri yani Gezimaps Turizm, bir iade işlemi söz konusu olduğunda bankanın ilgili yazılımı aracılığıyla ücret iadesini yapacak olup, üye işyeri yani Gezimaps Turizm ilgili meblağı Bankaya nakden ya da mahsuben ödemekle yükümlüdür bu yüzden yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince ALICI’ya nakit olarak ödeme yapabilmesi mümkün değildir. Ücret iadesi kredi kartına, ALICI’nın Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

ALICI tüm yazılan şartları www.Gezimapsturizm.com dan formu doldurarak veya hizmet satın alarak kabul etmiş olur.

B.)GENEL HÜKÜMLER

1-) Sözleşmede ismi geçen her kişi ya da şirket sözleşme koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.
2-) Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
3-) Günübirlik turlarda tur şirketi ya da katılımcı tarafından gezi tarihinden 4 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
4-) Günübirlik turlarda katılımcı tarafından geziye 4 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz
5-) Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
6-) Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülmez.
7-) Konaklamalı turlarda 30 günden önce yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. 30 gün ve 15 gün arasında yapılan iptallerde ücretin %50’si iade edilir. 15 gün kala yapılan iptallerde iade yapılamaz.
8 -) Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehber yer önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
9-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-30 kişide lüks küçük otobüs ile, 30 kişinin üstünde ise 46 kişilik lüks otobüs ile yapılmaktadır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ) konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilerek iptal edilir.
10-) Tur esnasında mücbir sebeplerden ötürü turun devam edememesi söz konusu olur ise tur şirketi herhangi bir maddi yükümlülük taşımamaktadır.
11-) Turlarımız esnasında yol durumuna bağlı olarak yaşanabilecek gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.
12-) Seyahat halinde yaşanabilecek kaza esnasında oluşabilecek yaralanma, ölüm veya sakatlık gibi durumlarda tüm sorumluluk taşıyıcı firmaya aittir ve aracın sahip olduğu sigortalar geçerlidir.
13-) Tura katılan tüketicinin; Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir.
14-) Gezimaps Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
15-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklar ile aynı boyutta olmayabilir. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan ilk çocuk için geçerlidir.
16-) Turun acentamız tarafından mücbir sebepler dışında iptali durumunda vize acentamız tarafından alınmış ise ücreti iade edilir. Aksi durumlarda vize ücreti iadesi yapılmaz.
17-) Konaklamalı programlarda belirtilen geziler mücbir nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
18-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gezimaps Turizm sorumlu tutulamaz.
19-) Gezimaps Turizm yurtdışı turlarında yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Gezimaps Turizm’in hiç bir sorumluluğu yoktur. Şahsi vize başvurularında Gezimaps Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
20-) Yurtdışı turlarında T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile ilgili konsolosluğa başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gezimaps Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
21-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gezimaps Turizm sorumlu tutulamaz.
22-) Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez.
23-) Tarih değişikliği talebi misafirlerin istedikleri tur tarihinin müsait olması durumunda gerçekleşecek olup, koltuk numarası ise müsaitlik durumuna göre verilmektedir. Bir önceki kayıt alınan turdaki koltuk numarası ile tarih değişikliği yapılan turda aynı koltuk numarası garantisi verilememektedir.
24-) Seyahat sigorta poliçesi tur başlangıç tarihinden otuz (30) gün öncesinde kesilerek tur esnasında misafire teslim edilir. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır.
25-) Gezimaps Turizm, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.
26-) İnternet sitemiz, sosyal medya hesapları, broşür vb. afişe edilen tüm tur fiyatlarımız nakit ödemelerde geçerli olan fiyatlardır. Fiyatlar kredi kartları ile yapılacak ödemelerde bankaların uygulamış olduğu komisyon oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
27-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.
28-) Sözleşmeyi ve KVKK Politikasını okudum ve kabul ediyorum.
29-) Gezimaps Turizm ve iş ortaklarının yukarıdaki tüm iletişim numaraları ve mail adresleri üzerinden benim yada diğer katılımcı misafirler ile iletişime geçmesini, bilgilendirme, kampanya ve tanıtım içerikli elektronik ileti, toplu SMS vb. göndermesine izin veriyorum.

Gezimaps Turizm Organizasyon San. Ve Tic. LTD. ŞTİ.

TARİH VE FİYATLAR

6.000TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ANKARA ÇIKIŞLI YILBAŞI ÖZEL DOĞU... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.