• Batı Karadeniz Turu (2 Gün 1 Gece): Batı Karadeniz Turu 
Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turu 
Bati Karadeniz'in Doğal Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • Batı Karadeniz Turu (2 Gün 1 Gece): Batı Karadeniz Turu 
Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turu 
Bati Karadeniz'in Doğal Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • Batı Karadeniz Turu (2 Gün 1 Gece): Batı Karadeniz Turu 
Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turu 
Bati Karadeniz'in Doğal Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • Kristal Teras
 • Yedigöller
 • Gölcük Tabiat Parkı
 • Amasra
 • Ağlayan Ağaç
 • Hıdırlık Tepesi
Batı Karadeniz Turu
Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turu
Bati Karadeniz'in Doğal Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?

ANKARA ve KIRIKKALE ÇIKIŞLI
BATI KARADENİZ TURU
(SEZON BOYU HER CUMARTESİ ÇIKIŞLI / 1 GECE 2 GÜN)

BATI KARADENİZ TURU HAREKET SAATLERİ:

07:20 Gama İş Merkezi Önü
07:30 Akköprü
08:30 Yenişehir Osmanlı Kahvecisi Önü
08:45 Kırıkkale PTT Önü

Dahili Hizmetler:

2 SABAH KAHVALTISI (AÇIK BÜFE-KUMANYA)
1 AKŞAM YEMEĞİ
1 GECE OTEL KONAKLAMASI
ULAŞIM
KOKARTLI REHBERLİK HİZMERLERİ
SEYAHAT SİGORTASI

BİLGİ VE REZERVASYON:

0850 303 08 06

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1 gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen saat ve duraklarda misafirlerimiz ile buluşarak Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turumuza başlıyoruz. Araç içi kahvaltı paketi ikramı ve rehberimizin anlatımları ile Ankara-Gerede-Bolu üzerinden oksijen deposu olan ve çam ormanlarına ev sahipliği yapan Gölcük’e geçiyoruz. Gölcük’te misafirlerimiz gölün etrafında bisiklet sürebilir, muhteşem manzara eşliğinde yürüyüş yapabilir, çay kahve içerek anın tadını çıkarabilirler. Rehberimizin belirlediği saatte aracımızda buluşarak ardından Yedigöller Milli Parkı'na hareket ediyoruz. Yol üzerinde öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Hemen ardından Yedigöller Milli Parkı'na giriyor ve doğanın tüm renklerine ev sahipliği yapan bu yerde, kuş cıvıltıları eşliğinde yürüyüşümüze başlıyoruz. Sıralı olarak İnce Göl, Sazlı Göl, Nazlı Göl, Kuru Göl, Yedigöller Şelalesi, Dilek Çeşmesi, Derin Göl, Büyük Göl ve Serin Göl gezimizi tamamlayarak serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zamanda yürüyüş yapabilir, fotoğraf çekinebilir ve göl kenarlarında çay, kahve içerek vakit geçirebilirsiniz. 17:00’da otelimize hareket ediyoruz. Otelimizde alacağımız akşam yemeği ile Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turumuzun ilk gününü tamamlıyoruz.Konaklama: Aygür Hotel veya Kanyon Vadi Hotel

2.

Gün
2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ile Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turumuzun ikinci gününe başlıyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından bozulmamış tarihi dokusu ve evleri ile bizleri zamanda yolculuğa çıkaracak olan Safranbolu’ya varıyoruz. 18. yüzyıl sonları ve 19. yüzyıl başlarının ince mimari özelliklerini hala korumakta olan ve UNİCEF’in Dünya Mirası Listesi’ndeki Safranbolu’da Hıdırlık Tepesi, Arasta, Köprülü Mehmet Paşa Camii ziyaretlerimizi gerçekleştiriyor ve hemen ardından serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanda yöresel ürün alış verişi yapabilir, Safranbolu'nun tarihi evlerini ve sokaklarını fotoğraflayabilirsiniz. Serbest zamanımızın dolmasının ardından yaklaşık 70 metre yükseğe kurulan Cam Teras’a çıkıyor ve Tokatlı Kanyonu Manzarasını izliyoruz. Batı Karadeniz Turumuzun Safranbolu etabını Cam Terasta sonlandırıyor ve Batı Karadeniz'in incisi Amasra'ya geçiyoruz. İlk olarak Fatih Sultan Mehmed’in lalasına ‘Lala Lala Çeşm-i Cihan bura mı ola’ olarak hitap ettiği Bakacak Tepesi’nde muhteşem Amasra manzarasını seyrediyor, fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Amasra’nın masmavi denizi ve ferah havasını soluyarak Barış Akarsu parkına geçiyor ve ünlü sanatçımızın heykelini görüyoruz. Meşhur Amasra Salatası ve taze balıktan oluşan öğle yemeğimiz (extra ücretlendirilmekte) için serbest zaman veriyoruz. Bu muazzam lezzetleri tattıktan sonra rehberimizin anlatımları ile birlikte yavaş yavaş Roma mimarisi eseri olan ve 15 Temmuz 2013 tarihi itibariyle UNESCO tarafından Dünya Mirasları Geçici Listesi'nde yer edinen Amasra Kalesi’nin içerisine giriyoruz. Her yeni uygarlıkla birlikte değişen kaleyi gezerken içerisinde Hz.İsa’nın göğe yükselişinin resmedildiği Şapel’e uğruyoruz. Sonrasında ise 1460 yılında inşa edilmiş Bizans Kilisesi olan, fetih ile birlikte ise camiye çevrilen Fatih Camii’yi görüyor ve tarihi Kemere Köprüsü’ne geçiyoruz. Son olarak dileyen misafirlerimiz ile Ağlayan Ağaç’a çıkarak turumuzu noktalıyoruz. Yüzmek, tekne turu yapmak ve Çekiciler Çarşısı’nda ahşap ürünler ve hediyelik eşya alışverişi yapmak için misafirlerimize serbest zaman verdikten sonra turumuzu tamamlayarak Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz. Gerekli molalarımızın ardından 23.00 civarında Ankara'ya varıyoruz. Ankara Çıkışlı Batı Karadeniz Turumuzun ardından bir başka BİNHAN TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
2 Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe-Kumanya)
1 Akşam Yemeği
1 Gece Otel Konaklaması
Ulaşım
Kokartlı Rehberlik Hizmetleri
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri(1 yıllık öğrenci 30/ tam 60₺)
Kişisel Harcamalar
Diğer Öğünler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#45
LOKASYON:
Bartın
BULUŞMA:
07:20 Gama İş Merkezi Önü 07:30 Akköprü 08:30 Yenişehir Osmanlı Kahvecisi Önü 08:45 Kırıkkale PTT Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.890TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Batı Karadeniz Turu (2 Gün 1 Gece) ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.