EN İYİ FİYAT
 • Günübirlik Safranbolu-Amasra Turu: Günübirlik Safranbolu-Amasra Turu
Ankara Çıkışlı Günübirlik Safranbolu-Amasra Turu
Safranbolu-Amasra'nın Gizli Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • Günübirlik Safranbolu-Amasra Turu: Günübirlik Safranbolu-Amasra Turu
Ankara Çıkışlı Günübirlik Safranbolu-Amasra Turu
Safranbolu-Amasra'nın Gizli Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • Günübirlik Safranbolu-Amasra Turu: Günübirlik Safranbolu-Amasra Turu
Ankara Çıkışlı Günübirlik Safranbolu-Amasra Turu
Safranbolu-Amasra'nın Gizli Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?
 • Çeşm-i Cihan
 • Cam Teras
 • Safranbolu
 • Amasra
 • Amasra Sahil
 • Ters Ev
Günübirlik Safranbolu-Amasra Turu
Ankara Çıkışlı Günübirlik Safranbolu-Amasra Turu
Safranbolu-Amasra'nın Gizli Güzelliklerini Hep Beraber Keşfetmeye Hazır Mısınız?

ANKARA ve KIRIKKALE ÇIKIŞLI
GÜNÜBİRLİK SAFRANBOLU-AMASRA TURU
(SEZON BOYU HER HAFTA SONU ÇIKIŞLI)

Gezilecek Noktalar:

Hıdırlık Tepesi – Safranbolu Eski Çarşı – Cinci Han - Güneş Saati – Kaymakam Evi – Cam Teras – Ters Ev - Yörük Köyü – Amasra Kalesi – Büyük Liman – Barış Akarsu Parkı – Ağlayan Ağaç – Opsiyonel Tekne Turu (Tavşan Adası)

GÜNÜBİRLİK SAFRANBOLU-AMASRA TURU ÇIKIŞ SAATLERİ

 • 05:00 Kırıkkale PTT Önü
 • 05:20 Yenişehir Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Önü
 • 06:20 Akköprü
 • 06:35 Kızılay Gama İş Merkezi Önü

Dahili Hizmetler:

Araç İçi Sabah Kumanyası (Soğuk sandviç & meyve suyu veya iki adet poğaça & meyve suyu)
Ulaşım
Kokartlı Rehberlik Hizmetleri
Seyahat Sigortası

BİLGİ VE REZERVASYON:

0850 303 08 06

Tur Programı:

Sabah 05:00’da Kırıkkale PTT önünden, 05:20’de Yenişehir Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi önünden, 06:20’de Akköprüden ve son olarakta 06:35’te Kızılay Gama İş Merkezi önünden değerli misafirlerimizi alarak Ankara-Kırıkkale Çıkışlı Safranbolu-Amasra Turumuz başlamaktadır. Araç içi kumanyamızın ardından Safranbolu’ya doğru hareket ediyoruz. Son hareket saatimizi baz alarak Safranbolu’ya varışımız yaklaşık 3 saat sürecektir. İlk durağımız olan Yörük Köyü'ne ulaşarak, Osmanlı Mimarisinin izlerini taşıyan konaklara ve yapıları keşfediyoruz. Tarihi Sipahioğlu Konağın'da bölgenin kültür elçisi Filiz Teyze :) ile sohbetler edip, bölgenin kültürünü daha yakından tanıyabilirsiniz.

Tavsiye: Yörük Köyünde safran çayını mutlaka deneyiniz!

Safranbolu evlerini kuş bakışı izleyebileceğiniz Hıdırlık Tepesine uğrayıp, fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz. Ve tarihi patikalardan Safranbolu Eski Çarşısına doğru hareket ediyoruz. Tarihi çarşı içinde bulunan partner firmamıza uğrayak, yöresel Bağlar Gazozu ve Safranbolu Lokumu ikramlarını tadıyoruz. Ardından Güneş Saati, Kaymakam Evi ve Cinci Hanı deneyimli rehberimizin anlatımıyla geziyoruz.

Tavsiye: Bağlar Gazozu ve Safranbolu Lokumunu mutlaka deneyiniz!

Ardından ise İncekaya Kanyonu üzerinde yer alan Kristal Teras'a gidiyoruz. Karabük sınırlarında bulunan bu teras ülkemizin ilk cam teraslarından biri olmakla birlikte, yıllık ziyaretçi sayısı çok yüksektir. Kanyon üzerinde Zip-Line aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz. Safranbolu'da son olarak ise, günümüzün kültleşen mimarilerinden Ters Evi ziyaret ediyoruz ve Amasra'yı keşfetmek için yolumuza devam ediyoruz. Bizlere kartpostallık görüntüler sunan, ağaçların doğal tüneller oluşturduğu yollardan Fatih Sultan Mehmet'in Çeşm-i Cihan, yani dünyanın gözü olarak adlandırdığı Amasra'ya varıyoruz. Batı Karadeniz'in İncisi Amasra ismini, bölgede hüküm süren Amazon Kraliçesi Amastris'ten almıştır. İlk olarak değerli sanatçımız Amasralı Barış Akarsu anısına yapılmış olan anıt ve parkı ziyaret ediyoruz. Deniz kokan sokaklarından, Büyük Liman'a doğru yürümeye devam ediyoruz. Ve restauranıtımızda yemeğimizi alıyoruz.

Tavsiye: Amasra limanında yer alan mekanlarda Balık Ekmeği mutlaka deneyiniz!

Ardından Amasra Kalesi'ne çıkıyoruz. Kalenin her noktasında Ceneviz izlerini görmemiz mümkün. Amasra'yı adeta birleştiren Kemere Köprüsüne doğru hareket ediyoruz. Bu köprünün en önemli özelliği iki yakayı bağlayan tek köprü olmasıdır. Ve Amasra ile sembolleşen Ağlayan Ağaçı ziyaret ediyoruz, ve rehberimizden detaylı bir anlatım eşliğinde hikayesini dinliyoruz. Tavşan adası eşliğinde Karadeniz'in uçsuz bucaksız maviliklerinde kaybolmanız mümkün. Ve tarihi adadan limana geçerken yöreye has hediyelik eşyaların satıldığı Çekiciler Çarşısını ziyaret ederek büyük limana ulaşıyoruz. Serbest zamanımız başlıyor. Serbest zamanda ise mavi ile yeşilin birleşimi olan Amasra'da tekne turu yapabilirsiniz.

Bu tatlı turumuzun ardından geri dönüş yolculuğu için hareket ediyoruz. Günlerin uzunluğu ve kısalığı değişkenine istinaden ortalama 23:45’te Ankara, 01:00’da Kırıkkale’de oluyoruz.

Keyifli bir yolculuğun ardından, bir sonraki Gezimaps turunda buluşmak üzere hoşçakalın!

Diğer turlarımızı görüntülemek için tıklayınız.

Bizi sosyal medyada takip ediniz!

Facebook,

Instagram

DAHİL OLANLAR:
Araç İçi Sabah Kumanyası (Soğuk sandviç & meyve suyu veya iki adet poğaça & meyve suyu)
Ulaşım
Kokartlı Rehberlik Hizmetleri
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Diğer Öğünler
Şahsi Harcamalar
Tekne Turu
Müze-Ören Girişleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#22
LOKASYON:
Amasra (SAFRANBOLU/AMASRA çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
05:00 Kırıkkale PTT Önü 05:20 Yenişehir Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Önü 06:20 Akköprü 06:35 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR

A.)TESLİMAT VE İADE

İşbu Teslimat ve İade Şartlarının’nın amacı, www.gezimapsturizm.com sitesinin kullanıcılarına ait Teslimat ve İade’ye İlişkin Koşul Ve Şartları belirlemektedir.

Teslimat:
Hizmet Gezimaps Turizm’in hazırladığı ve satın alınan hizmetin belirlenen tarihinde sunulacaktır.

Gezimaps Turizm sunduğu tur programı hakkında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Aynı şekilde ALICI nın eksik veya yanlış bilgi bildirmesinden dolayı iletişim kurulamaması halinde uğrayacağı zarardan Gezimaps Turizm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

ALICI, Gezimaps Turizm’ in belirlediği ve kendisine bildirdiği kalkış yeri ve saatinde hazır olma zorunluluğu vardır aksi takdirde hiçbir hak talep edemez.

İade:

KONAKLAMALI TURLARDA;

ALICI turu satın aldıktan sonra tur kalkış ve saatinden 30 gün öncesine kadar gerekçe göstermeksizin turun iadesini Gezimaps Turizm’ e yazılı olarak bildirerek gerçekleştirebilir. 30 gün ve 15 gün arasında yapılan iptallerde ücretin %50’si iade edilir. 15 gün kala yapılan iptallerde iade yapılamaz. Bu zaman içinde kalan iade talepleri geçersiz olacaktır ve Gezimaps Turizm hiçbir şekilde iade kabul etmeyecektir. ALICI bu zaman içinde iade etmek isterse hiçbir hak talep edemez.GÜNÜBİRLİK TURLARDA;

ALICI turu satın aldıktan sonra tur kalkış ve saatinden 4 iş günü öncesine kadar gerekçe içinde kalan iade talepleri geçersiz olacaktır ve Gezimaps Turizm hiçbir şekilde iade kabul etmeyecektir. ALICI bu zaman içinde iade etmek isterse hiçbir hak talep edemez.İade işlemi Gezimaps Turizm’e yazılı olarak bildirildikten 10 iş günü içinde ödeme işlemi gerçekleşecektir. Satın alım sonrasında banka komisyon bedelleri ALICI tarafından karşılanacaktır.

ALICI’ nın kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan hizmetler için cayma hakkı söz konusu değildir.

Özel gruplar için hazırlanan varsa bu sözleşme dışında 2. Sözleşme maddeleri geçerli olacaktır.

ALICI hizmeti almaya başladığı andan itibaren herhangi bir sebeple iadesini talep edemez ve hiçbir hak talep edemez.

İade ödemeleri yalnız ALICI’ nın hesabına yapılabilir onun dışında hiçbir ödeme yöntemi teklif edilemez.

Alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü şu şekilde uygulanacaktır: ALICI ürünü kaç taksit ile satın alma talebini iletmiş ise, Banka ALICI’ya geri ödemesini o taksitle yapmaktadır. Gezimaps Turizm, bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların ALICI’nın kredi kartına iadesi durumunda konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. ALICI’nın satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 (bir) iade yansıyacak ve ALICI iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksit sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kredi kartı kullanılarak alınmış mal ya da hizmetin iadesi durumunda Gezimaps Turizm, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği ALICI’ya ücret iadesini nakit olarak ödeme yapamaz. Üye işyeri yani Gezimaps Turizm, bir iade işlemi söz konusu olduğunda bankanın ilgili yazılımı aracılığıyla ücret iadesini yapacak olup, üye işyeri yani Gezimaps Turizm ilgili meblağı Bankaya nakden ya da mahsuben ödemekle yükümlüdür bu yüzden yukarıda detayları belirtilen prosedür gereğince ALICI’ya nakit olarak ödeme yapabilmesi mümkün değildir. Ücret iadesi kredi kartına, ALICI’nın Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

ALICI tüm yazılan şartları www.Gezimapsturizm.com dan formu doldurarak veya hizmet satın alarak kabul etmiş olur.

B.)GENEL HÜKÜMLER

1-) Sözleşmede ismi geçen her kişi ya da şirket sözleşme koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.
2-) Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
3-) Günübirlik turlarda tur şirketi ya da katılımcı tarafından gezi tarihinden 4 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
4-) Günübirlik turlarda katılımcı tarafından geziye 4 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz
5-) Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
6-) Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülmez.
7-) Konaklamalı turlarda 30 günden önce yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. 30 gün ve 15 gün arasında yapılan iptallerde ücretin %50’si iade edilir. 15 gün kala yapılan iptallerde iade yapılamaz.
8 -) Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehber yer önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
9-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-30 kişide lüks küçük otobüs ile, 30 kişinin üstünde ise 46 kişilik lüks otobüs ile yapılmaktadır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ) konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilerek iptal edilir.
10-) Tur esnasında mücbir sebeplerden ötürü turun devam edememesi söz konusu olur ise tur şirketi herhangi bir maddi yükümlülük taşımamaktadır.
11-) Turlarımız esnasında yol durumuna bağlı olarak yaşanabilecek gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.
12-) Seyahat halinde yaşanabilecek kaza esnasında oluşabilecek yaralanma, ölüm veya sakatlık gibi durumlarda tüm sorumluluk taşıyıcı firmaya aittir ve aracın sahip olduğu sigortalar geçerlidir.
13-) Tura katılan tüketicinin; Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir.
14-) Gezimaps Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
15-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklar ile aynı boyutta olmayabilir. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan ilk çocuk için geçerlidir.
16-) Turun acentamız tarafından mücbir sebepler dışında iptali durumunda vize acentamız tarafından alınmış ise ücreti iade edilir. Aksi durumlarda vize ücreti iadesi yapılmaz.
17-) Konaklamalı programlarda belirtilen geziler mücbir nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
18-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gezimaps Turizm sorumlu tutulamaz.
19-) Gezimaps Turizm yurtdışı turlarında yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Gezimaps Turizm’in hiç bir sorumluluğu yoktur. Şahsi vize başvurularında Gezimaps Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
20-) Yurtdışı turlarında T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile ilgili konsolosluğa başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gezimaps Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
21-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gezimaps Turizm sorumlu tutulamaz.
22-) Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez.
23-) Tarih değişikliği talebi misafirlerin istedikleri tur tarihinin müsait olması durumunda gerçekleşecek olup, koltuk numarası ise müsaitlik durumuna göre verilmektedir. Bir önceki kayıt alınan turdaki koltuk numarası ile tarih değişikliği yapılan turda aynı koltuk numarası garantisi verilememektedir.
24-) Seyahat sigorta poliçesi tur başlangıç tarihinden otuz (30) gün öncesinde kesilerek tur esnasında misafire teslim edilir. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır.
25-) Gezimaps Turizm, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.
26-) İnternet sitemiz, sosyal medya hesapları, broşür vb. afişe edilen tüm tur fiyatlarımız nakit ödemelerde geçerli olan fiyatlardır. Fiyatlar kredi kartları ile yapılacak ödemelerde bankaların uygulamış olduğu komisyon oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
27-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.
28-) Sözleşmeyi ve KVKK Politikasını okudum ve kabul ediyorum.
29-) Gezimaps Turizm ve iş ortaklarının yukarıdaki tüm iletişim numaraları ve mail adresleri üzerinden benim yada diğer katılımcı misafirler ile iletişime geçmesini, bilgilendirme, kampanya ve tanıtım içerikli elektronik ileti, toplu SMS vb. göndermesine izin veriyorum.

Gezimaps Turizm Organizasyon San. Ve Tic. LTD. ŞTİ.

TARİH VE FİYATLAR

750TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Safranbolu-Amasra Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.